Samba Brasil & more

Agencja Exclusive Night to międzynarodowa grupa taneczna składająca się z profesjonalnych tancerek z wieloletnim doświadczeniem w szkołach tańca i rewiach tanecznych. Rewię współtworzą między innymi tancerze z Brazylii, Kenii i oczywiście z Polski m.in. Miss Egzotica 2010 oraz znany z 6 edycji You Can Dance brazylijski tancerz i choreograf Marcos Lima. Obecnie same prowadzą liczne warsztaty w szkołach tańca w całej Polsce.

“ Tancerki ” mają na swoim koncie kilkaset występów m.in.: 15-lecie Telewizji Polsat, promocja brazylijskich filmów “Carmo” oraz „Elitarni 2”, oprawa artystyczna premiery filmu “Madame Sata”, udział w przedstawieniu teatralnym “Brasil, o musical”, oprawa artystyczna podczas wielkiego meczu "Politycy kontra Artyści TVN", cykl imprez Eda Szynszyla Praia Latina i imprez Radia Pin, przedstawienie Aquarela do Brasil oraz kilkadziesiąt imprez firmowych i komercyjnych. As Belezas do Brasil gościły również wielokrotnie w programach telewizyjnych takich jak: Pytanie na Śniadanie TVP2, Kawa czy herbata, Dzień dobry TVN, TVN Warszawa, TVN24 czy Projekt Plaża TVN. Ślicznotki wraz z Krzysztofem "KASĄ" Kasowskim otwierały polskie eliminacje do Eurowizji 2011. Tancerki brały udział również w wielu kampaniach reklamowych i teledyskach.

Zjawiskowe tancerki w przepięknych kostiumach prosto z brazylijskich atelier tworzą eleganckie, ekscytujące, energetyczne i jedyne w swoim rodzaju spektakularne widowisko.

Wydarzenia wielokulturowe, festiwale, parady, dni miast, pikniki, przedstawienia teatralne, teledyski, gale, imprezy firmowe i klubowe, warsztaty taneczne. Zapytaj nas o szczegółową ofertę już dziś.

Facebook

Masz pytania...?

Zainteresowany jesteś naszym projektem? Napisz, a skontaktujemy się z Tobą.